Pinnapealsed LED valgustid on valgustusseadmed, mis on mõeldud otse paigaldamiseks pinnale, näiteks seina või lae külge. Need on populaarsed oma energiatõhususe, stiilse disaini ja lihtsa paigaldamise tõttu.

Pinnapealsed LED laevalgustid on energiatõhusad ja pika elueaga. Need valgustid on varustatud kinnitusega, mis võimaldab neid lihtsalt paigaldada ja vajadusel eemaldada.
Pinnapealsed LED laevalgustid on valgustusseadmed, mis on mõeldud otse paigaldamiseks lagedesse või muudesse pindadesse. Need valgustid kasutavad LED-tehnoloogiat, mis tagab energiatõhususe, pika eluea ja erinevad valgusvõimalused.
Pinnapealsed LED laevalgustid on saadaval erinevates kujudes, suurustes ja stiilides, et sobituda erinevate siseruumide disainiga. Neid võib leida ümmarguste, ruudukujuliste, ristkülikukujuliste või muude kujude ja stiilidega.
Pinnapealsed LED valgustid on tavaliselt lihtsad paigaldada, kuna neid kinnitatakse otse pinnale, kasutades kinnitusklambreid, kruvisid või muid paigaldustarvikuid. Paljudel neist valgustitest on reguleeritav valgusnurk või suunatav pea, mis võimaldab teil suunata valgusvihu konkreetsele alale või objektile.

Pinnapealsed LED valgustid on suurepärane valik neile, kes otsivad lihtsat ja efektiivset valgustuslahendust, mis lisab ruumile kaasaegset ja stiilset ilmet.

KUVA FILTRID

Korpuse värv

Led

Kõrgus

Läbimõõt

Võimsus

Valgusvoog

Valgustemperatuur

CRI

Läätse nurk

Kaitseaste

Suunamine

Bränd

Laoseis

Hind