Süvistatav kohtvalgusti (inglise keeles recessed spotlight) on tüüp valgustusseadet, mis on paigaldatud otse seina, lagi või muu pinnaga tasapinnaliselt või süvistatult. Need valgustid on diskreetsed ja integreeruvad hästi erinevate sisekujundusstiilidega, kuna nende peamine osa jääb pinnaga samale tasandile, jättes nähtavaks ainult valgusallika ja vajadusel dekoratiivse raami või kinnitusdetailid.
Kohtvalgusti, tuntud ka kui suunatav valgusti või suunavalgusti, on valgustusseade, mis on mõeldud konkreetse ala või objekti sihipäraseks valgustamiseks. Seda tüüpi valgusti võimaldab teil suunata valgusvoogu konkreetsele alale, luues selge ja fokuseeritud valgustuse.
Süvistatav kohtvalgusti on spetsiaalselt disainitud süvistatav valgustusseade, mis on paigaldatud süvenditesse lagedes. Süvistatavad kohtvalgustid pakuvad suunatavat valgustust, mis on elegantne ja diskreetne, kuna valgusti ise on peidetud pinnastesse. Need valgustid on sageli reguleeritavad ja võimaldavad teil suunata valgusvoo täpselt sinna, kuhu soovite.
Süvistatav kohtvalgusti One Light Regular Round on suurepärane võimalus nii äri- kui ka eluruumide valgustamiseks. Minimalistlik kohtvalgusti Nova Luce sobib kaasaegsesse interjööri.

KUVA FILTRID

Korpuse värv

Led

Kõrgus

Läbimõõt

Ava läbimõõt

Kaitseaste

Suunamine

Bränd

Laoseis

Hind