Siinivalgusti, tuntud ka kui rööpsuunaline valgusti või ribavalgusti, on valgustusseade, mis koosneb mitmetest LED-idega täidetud rööbastest või ribadest. Need valgustid on tavaliselt paigaldatud pikkadele pindadele, nagu laed, seinad või mööbel, ning pakuvad ühtlast ja suunatavat valgustust.

LED siinivalgustid on valgustid, mis on mõeldud valgustama teatud ala või objekti ülalt, tavaliselt otse alla. Need valgustid paigaldatakse tavaliselt lagi või muusse ülemisse pinnasesse, mis võimaldab neil luua suunatud ja ühtlase valguse valgustamiseks. LED-tehnoloogia kasutamine siinivalgustites muudab need energiatõhusateks ja võimaldab erinevaid valgusseadeid.

LED siinivalgustid kasutavad LED-tehnoloogiat, mis pakub mitmeid eeliseid, sealhulgas energiatõhusust, pikka eluiga ja erinevate värvitoonide valikut. Siinid on saadaval erinevates suurustes, kujudes ja võimsustes vastavalt konkreetsetele valgustusvajadustele.
Siinivalgustitel on sageli reguleeritavad omadused, nagu kaldenurga muutmine, suunatavus või valgustusvõimsuse reguleerimine. Mõned siinivalgustid võivad sisaldada ka lisafunktsioone, nagu värvitemperatuuri reguleerimine või valguse dimmerdamise võimalus.
Kas otsite kvaliteetset siinivalgustust oma koju või ettevõttesse? Meil on valikus erinevad LED siiinivalgustite võimalused teie interjöörile.

KUVA FILTRID

Korpuse värv

Led

Toite pinge

Võimsus

Valgusvoog

Valgustemperatuur

CRI

Bränd

Laoseis

Hind