Seinavalgustid on valgustusseadmed, mis on mõeldud paigaldamiseks seintele. Need võivad olla erineva kujuga, suurusega ja stiiliga ning neid kasutatakse sageli lisavalgustuse loomiseks ruumides, kus üldvalgustus ei ole piisav. Seinavalgustid võivad olla suunatavad või laialivalguva valgusega ning neid võib kasutada nii sise- kui ka välisvalgustusel. Mõned seinavalgustid on varustatud reguleerimis- või dimmerdamisfunktsiooniga, et saaksite valgustust vastavalt vajadusele kohandada.
Seinavalgustid on saadaval erinevates stiilides ja kujundustes ning sobivad erinevate ruumide valgustamiseks. Valgustit saab valida ka tüübi järgi, näiteks LED või süvistatavad valgustid. Seinavalgustid on mitmekülgsed ja neid saab kasutada erinevates ruumides, sealhulgas elutoas, magamistoas, koridoris või vannitoas.
Enne seinavalgusti valimist on oluline arvestada ruumi suuruse, valgustusvajaduse ja disainielementidega. Samuti tasub kaaluda, kas soovite seinavalgustit kasutada peamise valgustusallikana või pigem meeleolu loomiseks.

KUVA FILTRID

Korpuse värv

Led

Kõrgus

Läbimõõt

Ava läbimõõt

Võimsus

Valgusvoog

Valgustemperatuur

CRI

Läätse nurk

Kaitseaste

Suunamine

Bränd

Laoseis

Hind