Riputatavad laevalgustid on interjööri oluline element, mis annab valguse ja samas esineb ruumi kaunistusena. LedEksperdis leiad üle 80 erinevad riputatavad laevalgustid, sealhulgas näiteks Loft või klassikalises stiilis.
Riputatavad laevalgustid on valgustid, mis ripuvad lagedest alla. Neid võib leida erineva kujunduse ja suurusega ning need on sageli kasutusel laua kohal, söögitoas, köögis või fuajeedes. Riputatavad laevalgustid võivad olla ühe valgusallikaga või mitme lambiga.
Riputatavad laevalgustid on valgustusseadmed, mis on mõeldud riputamiseks üle laua, leti, söögilaua või muu pinnaga, et luua keskne valgusallikas ja lisada ruumile stiilset valgustust. Need valgustid võivad olla mitmesugustes kujudes, suurustes ja stiilides ning on saadaval erinevates materjalides, nagu metall, klaas, puit jne.
Laevalgustite ja riputatava laevalgustite valimisel on oluline arvestada ruumi suurust, kõrgust, üldist stiili ja funktsionaalset vajadust. Samuti on oluline, et valitud valgustid sobiksid ülejäänud sisekujundusega ja looksid soovitud atmosfääri.

KUVA FILTRID

Korpuse värv

Led

Kõrgus

Läbimõõt

Võimsus

Valgusvoog

Valgustemperatuur

CRI

Läätse nurk

Kaitseaste

Suunamine

Bränd

Laoseis

Hind